Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

zde si můžete rezervovat stroj podle vašeho času a chuti

Hlavní strana Úvodní stránka Stroje Úvodní stránka Vacu Activ
Hlavní strana Úvodní stránka Stroje Úvodní stránka Vacu Activ

Vacu Activ

Technologický vývoj podtlakových cvičebních zařízení je opět o krok dále. Tento přístroj byl vytvořen, aby splnil všechny požadavky zákazníků. Výsledkem této práce je nejnovější a nejúčinnější vybavení, které poskytuje komfort, bezpečnost, vynikající výcvik a vynikající výsledky!

VACU ACTIV IQ 5v1

Nejnovější systém na hubnutí a ostranění celulitidy !

Technologický vývoj podtlakových cvičebních zařízení je opět o krok dále. Tento přístroj byl vytvořen, aby splnil všechny požadavky zákazníků. Výsledkem této práce je nejnovější a nejúčinnější vybavení, které poskytuje komfort, bezpečnost, vynikající výcvik a vynikající výsledky!
Vacu Activ je revoluční technologický pokrok rozšířený o ionizaci, infračervené paprsky, aromaterapii a světelnou terapii. Díky vakuové komoře několikanásobně zvyšuje účinky cvičení a znásobuje dosažené výsledky. Jde o patentovanou technologii, která byla oceněna zlatou medailí na mezinárodních veletrzích za inovativní technologické řešení a nejvyšší kvalitu zařízení.

Jak to funguje?

Funkce 1 – Infračervené záření IR
Hlavní výhodou této technologie je jedinečná kombinace vakua s infračerveným zářením, která má za následek dokonalejší prohřívání tkání a svalů, včetně zvýšení cirkulace krevního oběhu. Vytváří doposud nejdostupnější a velmi účinné možnosti k rychlému úbytku hmotnosti. Způsobuje dvojité zrychlení metabolických procesů, aktivní spalování tuků, redukci celulitidy a také je vhodná pro ošetření problematické pleti. Zdravý efekt pocení přichází při teplotě 35-50°C, aniž by docházelo k zatížení srdečního, dýchacího a oběhového systému. Díky tomuto procesu se z těla odstraní velké množství toxinů, škodlivých látek, dochází ke stimulaci produkce kolagenu v kůži a tím dochází k vyhlazování a výraznému zpomalování stárnutí pokožky.

Další výhody
Na tomto přístroji mohou cvičit i klienti s křečovými žílami či jinými problémy, které jim dosud neumožňovaly využít klasické podtlakové zařízení (podtlak se omezí a zaktivuje infračervené záření). VACU ACTIVE automaticky hlídá tepovou frekvenci a upravuje celkovou zátěž cvičení tak, aby byla cvičící osoba neustále pouze v aerobním režimu, kdy je spalování tuků nejúčinnější.

Funkce 2 – Vakuum
Tajemství efektivního působení této terapie je aplikováno přes vakuum, které zvyšuje spalování tuků. Během cvičení je tělo nuceno pracovat „pod tlakem“, což zvyšuje prokrvení kůže, podkoží a také na místech, kde je uloženo velké množství tuku, jako jsou břicho, pas, boky a stehna.
Aplikováním podtlaku se také zlepší oběh lymfy (Lymfa je tekutina, která koluje v lymfatickém systému. Má podobné složení jako krevní plazma.  Lymfa vzniká v mezibuněčných prostorech. Odvádí z těla tuk, škodlivé a nepotřebné látky. Výsledkem je vyhlazení pleti, její pevnost a snížení požadovaných centimetrů.

Funkce 3 - Aromaterapie
Esenciální oleje mají různé léčivé vlastnosti. Některé mohou fungovat jako antiseptikum a ostatní pomáhají v boji proti virovým a plísňovým infekcím. Také stimulují krevní oběh a okysličení.
Esenciální oleje mají konkrétní použití v kosmetice, stimulují buněčný metabolismus a zlepšují strukturu pokožky. Příznivě působí na psychiku člověka a často se používá při relaxaci.

Funkce 4 -  barevná terapie
Užívání barev a světla vede k vyrovnání a zvýšení energie pro udržení našeho těla, mysli i ducha ve zdravém, uvolněném a harmonickém stavu. Barva je čistá vibrace a může zvyšovat nebo snižovat naši energii. Od barev nelze očekávat, že při každém zdravotním problému nahradí konvenční lékařskou péči, avšak pokud potřebujete svému tělu a své mysli dodat novou energii a zejména rovnováhu, potom je barevná terapie velmi účinná.
Barevná terapie představuje holistický svépomocný program. Regenerační proces se odvozuje z rostlin, drahokamů, kovů, minerálů, stopových prvků i netečných plynů, fermentačních látek atd. Po modulaci na vhodné nositele mohou bioinformace výrazným způsobem oslovit schopnosti vašeho těla spojené s procesem sebeuzdravení. Tělo si prostřednictvím svého elektromagnetického pole vyměňuje řadu životně důležitých bioinformací. Barevná světla a rostlinné esence: při aplikaci na vaše tělo nebo jednotlivé orgány obnovují vaši rovnováhu a tělesnou i duševní pohodu. Barevná terapie pomáhá při snižování problémů, kterým čelí každý lidský organismu.

Funkce 5 - Ionizace

Záporně nabité kyslíkové ionty (anionty nebo také O- ionty) nejsou ničím novým a umělým. Je všeobecně známo, že působí příznivě na naše zdraví, na psychiku a imunitní systém. Setkáváme se s nimi od svého prvního nadechnutí. Vzhledem k tomu, že jsou obsaženy ve vzduchu, kterého denně "zkonzumujeme" 15 kg (až 75.000 litrů), se dá dokonce říci, že žádného jiného léku, potravin ani tekutin, nespotřebujeme za celý život tolik, jako právě jich.

Převaha škodlivých - kladně nabitých iontů prokazatelně způsobuje bolesti hlavy, zvýšený krevní tlak, nervozitu, únavu a u citlivějších jedinců již po několika týdnech může odstartovat alergii, astma a deprese. Mnohdy zbytečně zdlouhavě a nákladně léčíme až následky, místo abychom mnohem jednodušeji a příjemněji řešili samotné příčiny. Již samotné zvýšení koncentrace záporně nabitých kyslíkových iontů má velmi pozitivní vliv na sliznice dýchacích cest. Většina alergiků tak zaznamená znatelné zmírnění obtíží již za několik hodin. Záporně nabité ionty upravují celou řadu tělesných pochodů. Zvyšují imunitu organizmu, zrychlují regeneraci buněk, působí proti volným radikálům, upravují hladinu serotoninu (hormonu štěstí), K+ elektrolytů a dalších neurotransmiterů, čímž upravují vzrušivost neuronů.
Tím přispívají k duševní pohodě, prohloubení koncentrace, zlepšení paměti a obecně k vyšší mentální výkonnosti.