Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

zde si můžete rezervovat stroj podle vašeho času a chuti

Hlavní strana Úvodní stránka Stroje

Stroje

Vacu Space

Vacu Space

Technologický vývoj podtlakových cvičebních zařízení je opět o krok dále a po strojích VACU ACTIV byl vyroben špičkový IQ stroj VACU SPACE, který předčil dosavadní možnosti podtlakových zařízení. Výsledkem této práce je nejnovější a nejúčinnější vybavení, které poskytuje komfort, bezpečnost, vynikající výcvik a vynikající výsledky! 

Více informací >>

Vacu Activ

Vacu Activ

Technologický vývoj podtlakových cvičebních zařízení je opět o krok dále. Tento přístroj byl vytvořen, aby splnil všechny požadavky zákazníků. Výsledkem této práce je nejnovější a nejúčinnější vybavení, které poskytuje komfort, bezpečnost, vynikající výcvik a vynikající výsledky!

Více informací >>

Rollfit

Rollfit

Pravidelným cvičením na Rollfitu, dostatečném pitném režimu a zdravé stravě, dochází téměř okamžitě k viditelnému zpevnění postavy a celkovému zlepšení zdravotního stavu. 

Více informací >>

VibroGym

VibroGym

Špičkový Vibrační posilovací stroj inSPORTline Rita je moderní VibroGym pro formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů, relaxaci a odbourávání stresu i posilování kardiovaskulárního systému. Vibrační posilovací stroj inSPORTline Rita funguje na principu efektivních 3D+ vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů, čímž dochází k jejich intenzivnímu posilování. 

Více informací >>