Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

zde si můžete rezervovat stroj podle vašeho času a chuti

INFORMACE K REZERVACÍM – OBCHODNÍ PODMÍNKY


1) První objednávku lze provést telefonicky na tel. 737 962 025 nebo mailem na studioactivebeauty@email.cz. 

2) Pro další objednávání je třeba se zaregistrovat na našich webových stránkách www.active-beauty.cz, nebo osobně ve studiu a dobít minimální kredit. Bez potřebné výše kreditu a registrace nelze provést rezervaci lekce!! Klient obdrží klientskou kartu, kde je uvedeno jméno a pořadové číslo klienta. Dále Vám budou zaslány přihlašovací údaje na Váš uvedený e-mail.

3) Kredit lze dobít individuálně dle vlastních potřeb – na jednotlivé lekce nebo se zvýhodněným bonusem – více informací o zvýhodněných cenách jednotlivých lekcí naleznete na našich webových stránkách Active Beauty pod odkazem „ceník“. Při dobití kreditu obdržíte potvrzovací email o tom, že Vám byl kredit dobit a také datum platnosti/vypršení daného kreditu.  Poviností každého klienta je hlídat si termín platnosti/vypršení kreditu. Pozdější reklamace nebudou akceptovány!!

4)Platby lze provádět hotově, poukázkami Sodexo  (Flexi, Fokus, Relax a Dárkové passy), poukázkou Ticket Compliments a dárkovými poukazy studia Active Beauty.

5) Po každém navýšení kreditu na Váš účet si, prosím, ověřte stav Vašeho účtu přímo u obsluhy na recepci.

6) Platnost kreditu je dána podle výše permanentky - 10 vstupů - platnost 2 měsíce,
20 vstupů - platnost 3 měsíce viz potvrzovací email
.

7) Rezervace je nutné rušit 24 hodin předem, aby Vám byl vrácen kredit.

8) Zpracování osobních údajů
Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje na této registraci mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovány společností Barbora Zdráhalová, Míškovice 185, 768 52 Míškovice, jakožto správcem v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů v platném znění za účelem nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti Barbora Zdráhalová, Active Beauty - fitness a wellness studio. Odesláním registrace souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti Barbora Zdráhalová, Active Beauty - fitness a wellness studio, prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně odvolán písemnou formou.