Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

zde si můžete rezervovat stroj podle vašeho času a chuti

novinky a akce

úprava rezervačního systému

Vážené zákaznice,
v nejbližších dnech vám do e-mailu přijde zpráva s odkazem na nový rezervační systém a jednorázové heslo.
Novinkou je, že kredit bude převeden automaticky, nikoliv osobně při návštěvě DV Fitness.
V případě nejasností, či problémů s přihlášením volejte na tel. 737 154 607.


Změna rezervačního systému

Dobrý den, vážené zákaznice,
rádi bychom vám oznámili, že v průběhu listopadu 2020 dojde k ukončení stávající webové stránky Active Beauty www.active-beauty.cz. Tímto ukončením webových stránek zanikne také současný rezervační systém Active Beauty.
Vaše registrace budou automaticky převedeny do nového systému, je však třeba prostřednictvím potvrzovacího linku, který vám přijde e-mailem, tuto registraci odsouhlasit.
Váš zůstatkový kredit převedeme osobně při návštěvě DV Fitness. Novinkou bude možnost dobití kreditu platbou převodem, rezervace třetího vacu stroje a schodového trenažeru.
Rezervace do starého systému zadávejte prosím do 14.10.2020.
Rezervace s datem  15.10.2020 a dále musí být provedeny již přes nový rezervační systém.
Na vaši návštěvu se těší tým DV Fitness

OTEVŘENÍ STUDIA

Vážené zákaznice,

v pondělí 11. 5. 2020 opět otvíráme studio.
Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ VÁS ŽÁDÁME O REZERVACE STROJŮ MINIMÁLNĚ 24 HODIN PŘEDEM! POUŽÍVEJTE VSTUP PŘES DV FITNESS, PŘÍMO OD PARKOVIŠTĚ. Zákaznice s nulovým kreditem, prosíme o rezervaci stroje na tel. 737 15 46 07.

DV FITNESS - Studio Active Beauty, fitness a wellness studio 

Vítám Vás na stránkách fitness a wellness studia v Otrokovicích. Věřím, že v našem studiu najdete přesně to, co si pod pojmy "cvičit s radostí" představujete a rádi se k nám budete vracet.

V rodinném prostředí budete cvičit výhradně dle svých fyzických schopností a příjemný personál Vám bude vždy nápomocen. V našem studiu jste vítáni i s dětmi, jelikož v malém dětském koutku Vám je během cvičení pohlídáme tak, abyste si svůj čas užili příjemně. 


Těšíme se na Vaši návštěvu!

Bc. Dagmar Vavříková, majitelka studia